[Deníček♥]

Držte palečky :)

8. dubna 2011 v 19:00 | Cherry*
Ahojda :)
Jak už název článku napovídá, tak se něco bude dít. A co něco? Jedeme s holčinama na taneční soutěž - účastnit se :P. Moc se těším, protože ještě uvidím jednoho kamaráda z tábora co tam dělá spolupořadatele :D:D. Moc se těšíme a samozdřejmě bude zase na mě všechny představit :D. Díky bohu máme i parketový zkoušky! V HK a v Hronově na soutěži nebyli a my mysleli, že se zblázníme ovšem nakonec jsme byli s jednim tanečkem 1. a s druhým 2. :D:D. Zkousku máme kolem desátý a samotný vystoupení kolem druhý, ale nevýhoda je, že jsme proti sobě. S oběma tanečkama v jedné kategorii :(. No alespoň máme vetší šanci, že se umístíme aspoň s jednim :D než s žádnym :P. S holkama zadem do Havla (hotel) na oběd, obedem obchody, budem mrtě machrovat, že jsme nej :D... apod., ale dneska jinak nic zvláštního... kromě toho, že jsem šla na basket za někym, kdo měl přijet, ale nepřijel a přijede, když já nebudu mít čas :/.

Co plánuju s blogem?
Kontrolu AFFS - už je o tom řeč po druhý - je jich hodně a mnoho z nich sem nechodí! A bude roztřídění.
Nový design, ale ten spíš až za dýl. Za takový... týden? :D Zatim si užijte Pascala Rapunzele. Nový layout bude hodně namáčklej :D.
Taky nebude blog úplně grafický, ale hodně o mě, protože je grafika a grafika - grafika typu blendy, wallpapers, signatury apod. a grafika typu úprava fotek, retuše atd. - snad si rozumíme. A mě se spíše týká ta druhá část. Ovšem neznamená to, že tu 1. grafiku zrušim! :D:D Ani vomylem na to mě to až moc baví :D:D... aj jsem se do toho nějak zamotala...bude taky takový autorský, ale ne uplně! Rozhodně sem neplánuju dávat videa co napočíme a podébný ptákoviny. Stačí, že píšu co se děje :D.

Jestli nás někdo natočí jak tancujem (to je pravdě podobný) tak to jsem dám (to už tak pravděpodobný není) a vy se nebudete smát (nepravděpodobný :D)

Muhehéé :P.

6. dubna 2011 v 19:38 | Cherry*


Ahojdá miláčci :P
Opět se hlásím z chaozu, z postele a s notebookem na klíně do deníčku :P. Dnešek byl fajn. Ve škole ani nic zaímavýho... vlastně jo a hodně! Jedná se o to, že pojedeme s kámoškou Luckou :) od školy na tři dny do Německa :). Mám tam příbuzný a jezdím tam jednou do roka (ovšem teď už ne za tetou :(... Mám tě ráda a vždycky budu :*),
ale tohle je výlet do Drážďan a Berlína. Je to především dějepisně orientovaný výlet. Pojedeme se podívat na zbytky Berlínské zdi, do bývalého koncentračního tábora a poslední den pojedeme do Tropical Island[tropikl ajlend - pro ty méně nadané pro jazyk :D]. Strašně se těším. Jo a pojede se 5.5 - 7.5.2011 => nepřítomnost :(. No stejně to zapomenete a á to sem napíšu snad 5x :D.

Tak dneska jsem si vycucala z prstu 2 hodnocení, ještě mě čeká jedno. To vysmolim zítra. Teď nemám moc času na grafiku a ještě mě čeká layout na přání (snad do konce týdne)

Koukám, že se mi rozrostla affiliates. To víte nejdřív jsem se zapsala na 20 blogů a předpokládala jsem, že mě půlka nevezme, ale na nic si nestěžuju. Pro AFFS* - počítete si do konce měsíce dubna s kontrolou a na začátku května si vás rozdělím a bude nový design :) - v květnu :P. Asi nějaký jarně letní :D.

Jsem za 300!
O co jde? O návštěvnost :). Ani nevíte jakou mi to dělá radost. No asi víte jaké to je, když vám někdo neznamý řekne, že máte pěkný blog nebo design. Prostě radost.

Mám ještě poslední věc. Přemýšlím o otevření tzv.: holčičího koutku (něco jako beauty :D)

Cituju svojí maminku co tu říká: ,,Lidi jsou svině!" :D a má pravdu :(... no jak který.

Už píšu nesmysly takže pa :* Jdu si dát sprchu a pak se vrhu na mojí milovanou zálibu - Četbu (zrovna čtu trilogii od Gartha Nixe - Sabriel /přečteno/, Lirael /rozečteno/ a Abhorsenka / připrveno/ - je to fantasy žánr a je o mrtvých a nekromantech :D) Takže phá :P.

Jinak sem jedem jo :D nejvíc úchylný hlavně ta písnička :D (němci!)

Rychle a zběsile

3. dubna 2011 v 19:03 | Cherry*
Hlásím se a to velmi rychle :P.
Všimli jste si new dessu, ale taky, že mi to nevychází. Nebojte budu t zejtra předělávat ;). Taky si omluvám, že jsem dneska nenapsala :/. Mrzí mě to, ale doma teď předěláváme a máme toho až nad hlavu a musela jsem jít se sestrou pomoct babičce na zahrádku :(.

Tyo! Už je sedm? Bože to se nezdá... aspoň, že nám zítra odpadá 1. hodina :). Zejtřek bude fajn :). Pondělí mi vždycky brzo uteče, takže budu brzo doma a poopravim ten dess a přidám věcíí :P. Jinak už mám dcl dost AFFS* :P až jich bude tak...30 (:D) tak je roztřídím, ale to i dřív :P.

Tak design se líbí? ;) až to dodělám tak to bude éňo ňůňo :D:D tak se mějte a neřvěte na mě :P :).

Ahoj, ahoj, ahoj :P

2. dubna 2011 v 11:58 | Cherry*


Toxique - Shout!

Ahoj zlatká :P.
Tak co jak pak se všichni máte? Já dobře, celý týden byl pohada a leháro :P. Od pondělí do středy jsem byla doma, ve čtvrtek do školy a v pátek do divadla na představení :). Byla chvílema nuda, ale mě se to moc líbilo :). Ještě se oc omlouvám za to, že jsem nic nepřidala takže pokud jste někdo čekal, že se tu objěví 10 článků tak smůla, ale objeví se během dnešku! :P. Tak se těšte. Mám v plánu avatary, retuš a tapetu :). Taky si brzo předělám design. Vidím to na takovej příští týden... asi pondělí :D:D. Kdyby něco tak probíhá stále bleskkovka a to tady tak vyplňujte :).

Jinak k písničce u článku - doporučuju zkouknou i video! Je haluz :D:D. A navíc je to česká kapela (>-<) Takže brý :)
K obrázku - colorfulka z Google.cz :D krásná :*

Nějak nevím o čem psát, ale už musím jít zase natírat zeď...:/ fakt mě to nehorázně baví! Jsem zaprasená a všechno mě bolí... hlavně ruce od toho válečku :/.

No nic :* Letím pac a pusu Cherry*

Čas letí :/

28. března 2011 v 19:51 | Cherry*


Ahojda všichni♥, teda ti všichni co tu sou nejsou no to je jedno ;D

Jsem nemocná a řekla jsem si proč si neudělat blog? Měla jsem jich už hodně, ale to byli simíci, to byli kusovky, to byli pixelky, to byl autorskej blog, to bylo všechno dohromady...DOST! Nebudu tu zveřejňovat své steré blogy, dřív jsem to tak dělala, ale jedna největší kráva (a to to byla moje BF :/) mi rozházela poslední blog (njn debil si dáva na všechny jedno heslo - nedoporučuju :D) , ale o tom jsem psát nechtěla :D.

Přihlásila jsem se do SONČ :D (soutěž o nejlepší článek :)) baví mě psát články tak proč se "nezveřejnit" :D. Ovšem jaksi jsem tu stránku, kde jsem se přihlásila ztratila... tak doufám, že mi adminka napíše :).Musí! Abych věděla na jaké téma mám psát :).

Ale o tom potom ;) :D. Teď Vás tu musím přivítat :). Takže :D VÍTEJTE NA BLOGU BOOM-CHERRY, KTERÝ JE O GRAFICE A ADMINCE CHERRY* :).

Dnešek strašně rychle utek... předěláváme byt takže teď jen sedim s notebookem na klíně a koukám jak tady máma, táta a sestra pobíhhaj ;D docela zábava. Celý dopoledne jsem dělala design... :) nastavila jsme ho, byl tady 3 hodiny a už se mi nelíbil. Takže jsem před chvílí dodělala(během 5 minut) nový :D a je hezčí ;). Další design už mám vymyšlený ;). Bude tak nějak pastelový, ale to předbíhám dobu :D.

Jááááj to jsem se rozepsala :D no nevadí ;). Mám toho ještě tisííííc co bych chtěla pomocí blogu sdělit... :) se psychicky připravte ;), teda pokud jsme hodláte chodit pracidelně :).

Jo ještě něco! Asi si říkáte, že tohle je grafický blog, ale že tu není rubrika "free layots" a něco podobného... NEBOJTE! Všechno bude ;) nejdřív bych chtěla zaplnit rubriky co má teď ;) a pak příjdou i volné layouty ;).

Aaaa bože :D:D já radši jdu ;) možná ještě něco přidám♥ uvidíím ;)

 
 

Reklama
Reklama