Duben 2011

Konec...

11. dubna 2011 v 18:49
Ano ano... blog už mám nový a to

http://michelles-smile.blog.cz/

Takže AFFS přečtěte si pravidla a zapište se teda kdo má zájem :P.
Tento blog neruším. Zůstane tu a bude sloužit dalším lidem. Třeba se sem vrátím to nikdo neví, ale prozatím ne. Grafika typu avatary, blendy apod. mě nebaví. Děkuju za návštěvnost, ale teď už chodte na smile ;).

EHm :D

10. dubna 2011 v 12:52
Prostě jde o to, že mě nebaví mít grafický blog. Ne že by mě grafika nebavila, ale prostě ne takhle ve velkým a z toho vyplývá, že budu mít nový blog. Autorský. Prostě nevím proč ale ani nevím proč bych ho mít neměla ;P

Pro AFFS!
Jestli se chcete i nadále přátelit, tak mi napište sem do komentářů "ANO" a já si vás na přístím blogu zapíšu ;) du si udělat design :P.

Držte palečky :)

8. dubna 2011 v 19:00 | Cherry* |  [Deníček♥]
Ahojda :)
Jak už název článku napovídá, tak se něco bude dít. A co něco? Jedeme s holčinama na taneční soutěž - účastnit se :P. Moc se těším, protože ještě uvidím jednoho kamaráda z tábora co tam dělá spolupořadatele :D:D. Moc se těšíme a samozdřejmě bude zase na mě všechny představit :D. Díky bohu máme i parketový zkoušky! V HK a v Hronově na soutěži nebyli a my mysleli, že se zblázníme ovšem nakonec jsme byli s jednim tanečkem 1. a s druhým 2. :D:D. Zkousku máme kolem desátý a samotný vystoupení kolem druhý, ale nevýhoda je, že jsme proti sobě. S oběma tanečkama v jedné kategorii :(. No alespoň máme vetší šanci, že se umístíme aspoň s jednim :D než s žádnym :P. S holkama zadem do Havla (hotel) na oběd, obedem obchody, budem mrtě machrovat, že jsme nej :D... apod., ale dneska jinak nic zvláštního... kromě toho, že jsem šla na basket za někym, kdo měl přijet, ale nepřijel a přijede, když já nebudu mít čas :/.

Co plánuju s blogem?
Kontrolu AFFS - už je o tom řeč po druhý - je jich hodně a mnoho z nich sem nechodí! A bude roztřídění.
Nový design, ale ten spíš až za dýl. Za takový... týden? :D Zatim si užijte Pascala Rapunzele. Nový layout bude hodně namáčklej :D.
Taky nebude blog úplně grafický, ale hodně o mě, protože je grafika a grafika - grafika typu blendy, wallpapers, signatury apod. a grafika typu úprava fotek, retuše atd. - snad si rozumíme. A mě se spíše týká ta druhá část. Ovšem neznamená to, že tu 1. grafiku zrušim! :D:D Ani vomylem na to mě to až moc baví :D:D... aj jsem se do toho nějak zamotala...bude taky takový autorský, ale ne uplně! Rozhodně sem neplánuju dávat videa co napočíme a podébný ptákoviny. Stačí, že píšu co se děje :D.

Jestli nás někdo natočí jak tancujem (to je pravdě podobný) tak to jsem dám (to už tak pravděpodobný není) a vy se nebudete smát (nepravděpodobný :D)

Blend - Hillary Duff [3]

8. dubna 2011 v 15:21 | Cherry* |  [Blendy]

Takyvý normální. Jen jsem zkoušela takové ty světelné efekty :D.


- KOPÍROVÁNÍ BEZ ZDROJE SE TRESTÁ NAHLÁŠENÍ ADMINŮM BLOG. CZ

Zhodnocený blog! - Freaky girl

7. dubna 2011 v 14:31 | Cherry* |  [Hodnotím blog]
Přezdívka: Freaky girl
Založen: 3.4.2011

1) První dojem - 10/10
Wááu :).
2) Design - 9/10

Tady se mi to moc líbí. Jediné co bych vytkla tak jsou ty okkraje stránky. Místo foxovat si dej rolovat bude to lepší. Takhle, když člověk sjede na konec stránky tak tam máš takový hnědý pruh... Celkově ten dess dává dojem zkušené grafičky :).
3) Úprava menu a rubriky - 9/10
Menu je přehledné a jednoduché takže vypadá složitě :D:D. Vytkla bych ten anglický text co je hádám o tobě. Nikdo ti to v AJ číst nebude. Rubriky jsou v pohodě. Časem by to, ale chtělo rozvíst. Založit nové a přidávat věci, aby měli lidé co tam příjdou co číst :D, ale začínáš s timhle blogem.
4) Úprava článků - 10/10
Tady si není na co stěžovat - chválím!
5) Sladěnost - 9/10
Tady se o sladěnosti nedá moc mluvit. Barvy ti ladí to jó, ale je to takový suchý - použij příště o něco výraznější barvy.
6) Aktivita a návštěvnost - 10/10
Články přidáváš pravidelně a upravené. Návštěvnost je na čerstvě založený blog krásná! Jen tak dál :).

Celkem 57/60 bodů.

1. kolo VGS

7. dubna 2011 v 6:44 | Cherry* |  [Info]Ahojda :)
Chtěla bych vás všechny moc poprosit o hlasy do VGS pro Cherry*
Hlavně AFFS ať mi hlásnou :D! Je to 1. kolo a nikdo nevypadává. Na konci se sečtou hlasy a kdo jich má nejvíc tak vyhraje :D. Děkuju

Muhehéé :P.

6. dubna 2011 v 19:38 | Cherry* |  [Deníček♥]


Ahojdá miláčci :P
Opět se hlásím z chaozu, z postele a s notebookem na klíně do deníčku :P. Dnešek byl fajn. Ve škole ani nic zaímavýho... vlastně jo a hodně! Jedná se o to, že pojedeme s kámoškou Luckou :) od školy na tři dny do Německa :). Mám tam příbuzný a jezdím tam jednou do roka (ovšem teď už ne za tetou :(... Mám tě ráda a vždycky budu :*),
ale tohle je výlet do Drážďan a Berlína. Je to především dějepisně orientovaný výlet. Pojedeme se podívat na zbytky Berlínské zdi, do bývalého koncentračního tábora a poslední den pojedeme do Tropical Island[tropikl ajlend - pro ty méně nadané pro jazyk :D]. Strašně se těším. Jo a pojede se 5.5 - 7.5.2011 => nepřítomnost :(. No stejně to zapomenete a á to sem napíšu snad 5x :D.

Tak dneska jsem si vycucala z prstu 2 hodnocení, ještě mě čeká jedno. To vysmolim zítra. Teď nemám moc času na grafiku a ještě mě čeká layout na přání (snad do konce týdne)

Koukám, že se mi rozrostla affiliates. To víte nejdřív jsem se zapsala na 20 blogů a předpokládala jsem, že mě půlka nevezme, ale na nic si nestěžuju. Pro AFFS* - počítete si do konce měsíce dubna s kontrolou a na začátku května si vás rozdělím a bude nový design :) - v květnu :P. Asi nějaký jarně letní :D.

Jsem za 300!
O co jde? O návštěvnost :). Ani nevíte jakou mi to dělá radost. No asi víte jaké to je, když vám někdo neznamý řekne, že máte pěkný blog nebo design. Prostě radost.

Mám ještě poslední věc. Přemýšlím o otevření tzv.: holčičího koutku (něco jako beauty :D)

Cituju svojí maminku co tu říká: ,,Lidi jsou svině!" :D a má pravdu :(... no jak který.

Už píšu nesmysly takže pa :* Jdu si dát sprchu a pak se vrhu na mojí milovanou zálibu - Četbu (zrovna čtu trilogii od Gartha Nixe - Sabriel /přečteno/, Lirael /rozečteno/ a Abhorsenka / připrveno/ - je to fantasy žánr a je o mrtvých a nekromantech :D) Takže phá :P.

Jinak sem jedem jo :D nejvíc úchylný hlavně ta písnička :D (němci!)

Zhodnocený blog! - Denisse

6. dubna 2011 v 19:05 | Cherry* |  [Hodnotím blog]

Přezdívka: Denisse
Založen: 25.3.20111) První dojem - 9/10
Prostě autorský blog :). To člověk pozná hned podle záhlaví ;)
2) Design - 10/10
Pro autorský blog je přesně na míru ;). Fotka, název blogu a jméno pod kterým na svém blogu vystupuješ. Koukala jsem i na předešlé designy a jeden ti udělal někdo jiný, ale ten nehodnotím. Hodnotím ten právě nastavený, který je z tvé ruky. A černá a bílá? Dokonalá kombinace ;D
3) Úprava menu a rubriky -10/10
Přihlížím k tomu, že nemáš blog 3 roky, ale jen asi 2 týdny. Menu máš na pravé straně. Mě příjde lepší na levé, ale to je tvůj vkus :P. Líbí se mi, že máš to hlavní v horním boxu :). Rubriky jsou převážně zaplněné :D.
4) Úprava článků - 8/10
Zkus třeba články nějak probarvit. Zvol si jednu barvu a tou vyznač to důležité ;). A někdy by bylo dobré udělat i odstavec člověk se v tom někdy ztrácí.
5) Sladěnost - 10/10
Černá a bílá. Není co dodat :P.
6) Aktivita a návštěvnost - 10/10
Tak to ti závidím...(v tom dobrým slova smyslu ;D) Za jeden do ti na blog přijde přibližně 150 lidí! A za druhý týden bylo u tebe na blogu 1130 lidiček :). Hádám, že jdi měla blog už předtím že? :P

Celkem 57/60 bodů - hodně slušné :).

Pozn.: zkus něco udělat s těmi články :). Přeci jen je to blog o tobě tak ať to lidi baví číst :P.

Zhodnocený blog! - Slečna zamilovaná

6. dubna 2011 v 15:56 | Cherry* |  [Hodnotím blog]Přezdívka: Slečna Zamilovaná
Založení: 1.4.2011


1) První dojem - 9/10
Na první pohled je vidět, že ovládáš grafiku a že máš s blogem již určité zkušenosti. Také na mě blog působí jako autorský.
2) Design - 8/10
Jelikož jsem si všimla, že v menu máš i rubriku "grafika" tak jsem si řekla, že jí neděláš asi nijak moc dlouho, protože ten design je takový jednoduchý. Oříznutý obrázek na bílém pozadí s černým rámečkem - to by si myslim dokázal každý, ale na druhou stranu ten design přesně vystihuje i názav tvého blogu.
3) Menu - 10/10
Menu je v horním boxu - čili krátké a přehledné. Rubriky - jelikož sis blog založila teprve nedávno, tak se nedivím, že některé máš prázdné. Já taky nemám v každé rubrice článek :P.
4) Úprava článků - 10/10
Je poznat, že si dáváš opravdu záležet! Když píšeš do deníku máš tam popisek deník, když přidáváš do fotoalba máš tam popisek a používáš oddělovače. Styl psaní se mi taky líbí. Píšeš tak nějak normálně a srozumitelně :).
5) Sladěnost - 7/10
To se mi zdá trochu horší. Okrae stránky jsou do oranžova, záhlaví žluto zelené. Odkazy máš zelené a když na ně člověk najede tak se černě podbarví. To mi příjde přilíš tvrdé pro blog "slečna zamilovaná".
6) Aktivita a návštěvnost 10/10
Aktivita je dobrá. Na článkách si dáváš záležet a přidáváš každý den ;).
Cože ty máš blog 6 dní a bylo tam 250 lídí? Jen tak dál holka! :)

Celkem: 54/60 bodů ;)

Avatary - Avril Lavigne 1

5. dubna 2011 v 16:08 | Cherry* |  [Avatary]
Kdo: Avril Lavigne
Počet: 3


-CHCEŠ JE POUŽÍT KE SVÉMU ČLÁNKU? OK, ALE
- KOPÍROVÁNÍ BEZ ZDROJE SE TRESTÁ NAHLÁŠENÍ ADMINŮM BLOG.CZ

Objednávka

4. dubna 2011 v 20:08 | Cherry*

Měla jsem v plánu udělat tento článek až příští týden, ale na dotaz jedné holčiny to urychlím :).

Pravidla:
1) vše je moje práce
2) vždy uvedeš mojí adresu na svém blogu
3) na layoutu bude napsaná moje adresa
4) nebudeš nic upravovat!
5) nebudeš vymazávat můj "podpis"
6) Pokud si objednáš layout tak ho potom zařadím do volný layoutů.
7) Objednanou věc udělám do týdne, v případě nepřítomnosti nebo hodně objednávek do tří týdnů

Přihláška:
1) Přezdívka
2) Adresa blogu
3) Co chceš (dělám prakticky vše - avatary, klikací ikony, signatury, PNG obrázky, layouty, designy...)
4) S kým to chceš
5) v případě layoutu i barvy
6) Emailovou adresu

Těším se :P

Design 0.3

4. dubna 2011 v 19:34 | Cherry* |  [Šatník]Na layoutu: Pascal Rapunzel (z filmu na vlásku)
Doba výroby: Hodně dlouho! Prakticky celou neděli (3.4.2011), ale s dlouhými přestávkami /předěláváme byt/ + pondělí (4.4.2011) - pouze dodělání pozadí stránky a menu
Barvy: tmavě hnědá a zelená; vśvětle zelená a bílá
Program: Photoshop CS4, PhotoFiltre studio 9
Spokojenost: 100%
Pozn.: asi žádná...
Náhled: - Pro zvětšení klikni na obrázek


Návštěvnost 1

4. dubna 2011 v 14:46 | Cherry* |  [Návštěvnost]

Na 1. týden je to hodně dobrý, vlastně nejlepší co jsem kdy na jakém blogu měla :).

Návštěvnost za minulý týden (28.3. 2011 - 3.4. 2011) je:
Pondělí: 6
Úterý: 47
Středa: 40
Čtvrtek: 26
Pátek: 21
Sobota: 39
Neděle: 32

Celkem: 211

Za úterý moc děkuju :*, ale i za ostatní dny ;).

Rychle a zběsile

3. dubna 2011 v 19:03 | Cherry* |  [Deníček♥]
Hlásím se a to velmi rychle :P.
Všimli jste si new dessu, ale taky, že mi to nevychází. Nebojte budu t zejtra předělávat ;). Taky si omluvám, že jsem dneska nenapsala :/. Mrzí mě to, ale doma teď předěláváme a máme toho až nad hlavu a musela jsem jít se sestrou pomoct babičce na zahrádku :(.

Tyo! Už je sedm? Bože to se nezdá... aspoň, že nám zítra odpadá 1. hodina :). Zejtřek bude fajn :). Pondělí mi vždycky brzo uteče, takže budu brzo doma a poopravim ten dess a přidám věcíí :P. Jinak už mám dcl dost AFFS* :P až jich bude tak...30 (:D) tak je roztřídím, ale to i dřív :P.

Tak design se líbí? ;) až to dodělám tak to bude éňo ňůňo :D:D tak se mějte a neřvěte na mě :P :).

Avatary - Demi Lovato 1

2. dubna 2011 v 19:35 | Cherry* |  [Avatary]
Kdo: Demi Lovato
Počet: 4
-CHCEŠ JE POUŽÍT KE SVÉMU ČLÁNKU? OK, ALE
- KOPÍROVÁNÍ BEZ ZDROJE SE TRESTÁ NAHLÁŠENÍ ADMINŮM BLOG. CZ

Blend do VGS

2. dubna 2011 v 18:09 | Cherry* |  [Blendy]

Přihlásila jsem se do VGS (velká grafická soutěž) na blogu http://kilinky-blogisek.blog.cz/ tak doufám, že pro mě hlásnete :*. A tady je ten blend :).

Docela se mi poved ne? :)

Ahoj, ahoj, ahoj :P

2. dubna 2011 v 11:58 | Cherry* |  [Deníček♥]


Toxique - Shout!

Ahoj zlatká :P.
Tak co jak pak se všichni máte? Já dobře, celý týden byl pohada a leháro :P. Od pondělí do středy jsem byla doma, ve čtvrtek do školy a v pátek do divadla na představení :). Byla chvílema nuda, ale mě se to moc líbilo :). Ještě se oc omlouvám za to, že jsem nic nepřidala takže pokud jste někdo čekal, že se tu objěví 10 článků tak smůla, ale objeví se během dnešku! :P. Tak se těšte. Mám v plánu avatary, retuš a tapetu :). Taky si brzo předělám design. Vidím to na takovej příští týden... asi pondělí :D:D. Kdyby něco tak probíhá stále bleskkovka a to tady tak vyplňujte :).

Jinak k písničce u článku - doporučuju zkouknou i video! Je haluz :D:D. A navíc je to česká kapela (>-<) Takže brý :)
K obrázku - colorfulka z Google.cz :D krásná :*

Nějak nevím o čem psát, ale už musím jít zase natírat zeď...:/ fakt mě to nehorázně baví! Jsem zaprasená a všechno mě bolí... hlavně ruce od toho válečku :/.

No nic :* Letím pac a pusu Cherry*

Popisek - bleskovka 1

1. dubna 2011 v 15:53 | Cherry* |  [Popisky]

Udělala jsem jeden docela dobrý popisek :) fakt se mi líbí :P.

Je jen jeden, ale nevadí :). Tak pište jak se líbí.

- JSOU VE FOPMÁTU PNG A MAJÍ PRŮHLEDNÉ POZADÍ
-CHCEŠ JE POUŽÍT KE SVÉMU ČLÁNKU? OK, ALE
- KOPÍROVÁNÍ BEZ ZDROJE SE TRESTÁ NAHLÁŠENÍ ADMINŮM BLOG. CZ