Čas letí :/

28. března 2011 v 19:51 | Cherry* |  [Deníček♥]


Ahojda všichni♥, teda ti všichni co tu sou nejsou no to je jedno ;D

Jsem nemocná a řekla jsem si proč si neudělat blog? Měla jsem jich už hodně, ale to byli simíci, to byli kusovky, to byli pixelky, to byl autorskej blog, to bylo všechno dohromady...DOST! Nebudu tu zveřejňovat své steré blogy, dřív jsem to tak dělala, ale jedna největší kráva (a to to byla moje BF :/) mi rozházela poslední blog (njn debil si dáva na všechny jedno heslo - nedoporučuju :D) , ale o tom jsem psát nechtěla :D.

Přihlásila jsem se do SONČ :D (soutěž o nejlepší článek :)) baví mě psát články tak proč se "nezveřejnit" :D. Ovšem jaksi jsem tu stránku, kde jsem se přihlásila ztratila... tak doufám, že mi adminka napíše :).Musí! Abych věděla na jaké téma mám psát :).

Ale o tom potom ;) :D. Teď Vás tu musím přivítat :). Takže :D VÍTEJTE NA BLOGU BOOM-CHERRY, KTERÝ JE O GRAFICE A ADMINCE CHERRY* :).

Dnešek strašně rychle utek... předěláváme byt takže teď jen sedim s notebookem na klíně a koukám jak tady máma, táta a sestra pobíhhaj ;D docela zábava. Celý dopoledne jsem dělala design... :) nastavila jsme ho, byl tady 3 hodiny a už se mi nelíbil. Takže jsem před chvílí dodělala(během 5 minut) nový :D a je hezčí ;). Další design už mám vymyšlený ;). Bude tak nějak pastelový, ale to předbíhám dobu :D.

Jááááj to jsem se rozepsala :D no nevadí ;). Mám toho ještě tisííííc co bych chtěla pomocí blogu sdělit... :) se psychicky připravte ;), teda pokud jsme hodláte chodit pracidelně :).

Jo ještě něco! Asi si říkáte, že tohle je grafický blog, ale že tu není rubrika "free layots" a něco podobného... NEBOJTE! Všechno bude ;) nejdřív bych chtěla zaplnit rubriky co má teď ;) a pak příjdou i volné layouty ;).

Aaaa bože :D:D já radši jdu ;) možná ještě něco přidám♥ uvidíím ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama